Prodej IT vybavení

PéCéčka.cz

Potřebujete počítač, notebook, tiskárnu, monitor nebo projektor ? 

Náš internetový obchod s výpočetní technikou www.pececka.cz  je určen pro koncové spotřebitele a maloobchodní odběratele a nabízí širokou škálu výpočetní techniky a komponent. Objednávky vyřizujeme pouze na území České republiky.

Platnost cen

Ceny na e-shopu www.pececka.cz jsou platné pouze pro objednávky uzavřené v rámci tohoto internetového obchodu a od cen v kamenné prodejně (provozovně) se mohou lišit. I v případě požadavku osobního odběru na prodejně je tedy nutné uzavřít objednávku (kupní smlouvu) na e-shopu.

Doručení

je možnost doručení zboží následujícími způsoby:

  1. doprava přepravní službou PPL – (pro celou ČR)
  2. osobní odběr na provozovně Jungmannova 134, Jičín

 

Levná-PéCéčka.cz

Jste limitováni cenou a sháníte kvalitní notebook, počítač nebo monitor?

Na stránkách levna-PeCecka.cz nabízíme katalog repasované značkové výpočetní techniky s možností záruky až 24 měsíců za nízké ceny. Vybranou techniku lze objednat buď přímo pomocí tohoto katalogu nebo na naší provozovně, kde si ji také po naší výzvě vyzvednete. U této techniky provádíme předprodejní servis ( odzkoušení, případně aktivaci operačního systému, instalaci základních programů, případně programů na vyžádání). K ceně vybrané techniky jsou připočteny náklady na dopravu ze skladu dodavatele ve výši 121,- Kč s DPH.

Hotline 773 493 773